Home / Dom i Wnętrze / Konsole do przedpokoju – inspiracje i aranżacje

Konsole do przedpokoju – inspiracje i aranżacje

Aranżując mieszkania czy dom, zazwyczaj zapominamy o przedpokojach i wiatrołapach. To błąd – takie przestrzenie witają gości, dają pierwsze wrażenie o domu. Warto wykorzystać ich potencjał! Jedną z propozycji na zaaranżowanie niebanalnego przedpokoju jest styl loftowy. Dzięki dodatkom takim jak konsole do przedpokoju te przestrzenie nabiorą wyjątkowej oprawy.

Jakie konsole do przedpokoju wybrać?

Przedpokoje są zdecydowanie niedoceniane jako przestrzeń w domu. A to błąd – w takim miejscu pozostawiamy okrycia wierzchnie, ale też ściągamy buty, witamy gości. Nierzadko w przedpokoju znajdują się także koszyki czy wieszaki na domowe klucze. Szukając inspiracji na stworzenie niebanalnej oprawy przedpokoju, warto postawić na stylistykę loft. Styl loftowy cieszy się olbrzymim zainteresowaniem w Polsce od wielu lat. Do niedawna kojarzony był z restauracjami i kawiarniami, dzisiaj z powodzeniem możemy wykorzystać go w naszych domach.

Jak rozpoznać styl skandynawski? Przede wszystkim odznacza się on materiałami takimi jak naturalny kamień, metal, szkło hartowane, lite drewno. Kolorystyka to czerń, biel, ale też beże, grafit, szarość. Styl loftowy nie posiada klasycznych dekoracji – zamiast nich stosowane są funkcjonalne i ciekawie zaprojektowane meble, takie jak konsole do przedpokoju, ale też hokery, stoliki, szafki. Styl loftowy idealnie sprawdzi się do zaaranżowania przestrzeni przedpokoju.

Jak wytwarzane są konsole do przedpokoju?

Nowoczesne konsole do przedpokoju to propozycja, która pozwoli na zmianę odbioru przestrzeni. Konsola oparta jest na metalowym stelażu wykonanym z profili. Taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na ścieranie. Blaty konsoli oraz jej półki wykonywane są z litego drewna, odpowiednio zabezpieczonego przed ścieraniem.

 

About KarolinaZajac

Check Also

Ubezpieczenie Samochodu: Klucz do Bezpiecznej Jazdy

Ubezpieczenie Samochodu: Klucz do Bezpiecznej Jazdy Wybór odpowiedniego ubezpieczenia samochodu jest niezbędnym krokiem dla każdego …

Najnowsze komentarze

No comments to show.