Home / Dom i Wnętrze / Wygodna i praktyczna sofa technorattan 3-osobowa

Wygodna i praktyczna sofa technorattan 3-osobowa

Wśród licznych mebli ogrodowych, to meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem. Meble takie odznaczają się ponadczasowym wyglądem, ale też świetnymi parametrami technicznymi, wysoką estetyką wykonania. Sofa technorattan 3-osobowa może być punktem centralnym w ogrodzie czy na tarasie. Jak zbudowane są takie meble?

Sofa technorattan 3-osobowa – postaw na komfort!

Meble technorattanowe to najlepszy wybór, kiedy szukamy mebli trwałych i eleganckich. Sofa technorattan 3-osobowa to tylko jedna z wielu propozycji projektantów. W kolekcjach technorattanowych znalazły się fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonów, ale też stoły czy donice ogrodowe. Meble technorattanowe są niezwykle trwałe – z zewnątrz pokrywa je plecionka syntetyczna o nieporowatej strukturze. Plecionka nie jest podatna na wchłanianie brudu, ale też nie poddaje się promieniowaniu UV i nie płowieje. Takie meble na długi czas zachowują wspaniały wygląd. Sofa technorattan 3-osobowa jest również lekka. Wynika to z zastosowania aluminium jako stelaża. Dzięki aluminium nie ma problemu z podnoszeniem czy przenoszeniem mebla. Wiele wypoczynkowych mebli technorattanowych uzupełnianych jest o miękkie poduszki i siedziska.

Sofa technorattan 3-osobowa w zestawie

Jak wykreować przytulny zakątek wypoczynkowy? Okazuje się, że nie trzeba wiele. Sofa technorattan 3-osobowa powinna zostać zestawiona z dopasowanym stolikiem kawowym, na którego blacie zmieszczą się filiżanki z kawą talerzyki z ulubionymi deserami. Uzupełnieniem dla takiej przestrzeni wypoczynkowej może być dodatkowy fotel w formie kokonu. Komplet ogrodowy warto ustawić w cieniu pergoli lub rozłożystego parasola – będą one skutecznie chronić przed nadmiernym ciepłem.

 

About KarolinaZajac

Check Also

Meble Loftowe – Synonim Nowoczesnego Minimalizmu

W erze, gdzie minimalizm spotyka się z industrialną surowością, meble loftowe stają się nieodłącznym elementem …

Najnowsze komentarze

No comments to show.