Home / Biznes / Wdrożenie nowych aplikacji DApps

Wdrożenie nowych aplikacji DApps

Nowe aplikacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są one możliwe (ich powstanie) dzięki temu, że wciąż następuje blockchain software development, który jest w stanie zapewnić właśnie blockchain application development. Tylko że po drodze pojawić się może kilka istotnych problemów.

O czym trzeba pamiętać?

Pomimo tego, że technologia blockchain każdego roku jest w stanie zaoferować jeszcze więcej, czasem mogą pojawić się pewne błędy, które sprawią, iż klienci przestaną korzystać z danych aplikacji. Dlaczego? Ot, przykładem może być niemożność zalogowania się do systemu. Pomimo tego, że dane zostały wprowadzone w sposób prawidłowy. Brak możliwości przejścia na kolejne strony. Ciągle zawieszająca się aplikacja. Jest wiele takich problemów, jakie można napotkać po drodze. Ciągłe występowanie takich problemów sprawi, że konsument, zdenerwowany do granic możliwości, uda się do konkurencji. Należy więc zadać sobie pytanie o to, How to make a dapp w sposób prawidłowy. Odpowiedź na to pytanie, może pomóc znaleźć m.in. 10Clouds.

Dla klienta i z myślą o nich

Blockchain development ma sprawić, że jeszcze większe grono klientów będzie zadowolone z tego, z jakich usług mogą korzystać na co dzień. Podczas wdrożenia DApps na rynek trzeba więc pamiętać o tym, aby nie obiecywać im zbyt dużo. Tak, pewną pokusę można zarzucić. Ale taką, która faktycznie będzie realnie do wykonania. Chyba żadne przedsiębiorstwo nie chciałoby zostać rozliczone w przyszłości z tego, czego nie udało im się wykonać. Niespełnione obietnice są najgorszą reklamą dla danego przedsiębiorstwa.

Portfel inwestycyjny łatwy do obsługi

Bazowanie na blockchain development services jest dobre. Trzeba tylko upewnić się, że wprowadzony portfel inwestycyjny będzie tak naprawdę łatwy do obsługi. W szczególności, jeżeli mowa o tych osobach, które stawiają dopiero pierwsze kroki. Jeżeli już mowa jest o takich portfelach, to trzeba przyznać, że najczęściej ma się do czynienia z MetaMask i Wallet Connect. To właśnie dzięki nim można dokonać uwierzytelniania użytkowników. Dlatego też warto zadbać m.in. o takie elementy, jak logowanie przy pomocy portali społecznościowych, jak Facebook, Instagram, itd. Wiele osób korzysta również z możliwości wykorzystania haseł jednorazowych (OTP). Nowi użytkownicy chętnie korzystają z takiej opcji. Wprowadzenie takich ułatwień (oraz wielu innych) sprawić może, że nikt nie będzie miał problemu z przyciągnięciem klientów do swojego DApps. 

About KarolinaZajac

Check Also

Sprzedaż w internecie – jak zacząć?

Sklep internetowy stanowi najbardziej popularną formę sprzedaży w sieci, a także świetny sposób na dotarcie …

Najnowsze komentarze

No comments to show.