Home / Zdrowie i Uroda / Porozmawiajmy o dodatkach do stroju na plażę

Porozmawiajmy o dodatkach do stroju na plażę

Na plaży najważniejsze są stroje kąpielowe. Jednak bez dodatków ubiór na plażę będzie wyglądał biednie. Jest kilka wypróbowanych akcesoriów dzięki, którym każda modna plażowiczka poczuje się jak na plaży w światowym kurorcie Saint-Tropez. Oto kilka porad jak harmonijnie dobrać akcesoria do stroju kąpielowego?

Zestaw dodatków

Stroje kąpielowe potrzebują towarzystwa i godnej oprawy. A z drugiej strony okres wakacji jest czasem wytchnienia i można sobie pozwolić na odrobinę luzu. Ba, nawet szaleństwa!!

Punkt pierwszy

Jeśli w planie są wakacje nad Bałtykiem, należy pomyśleć o kaprysach pogody. Na drogę na plażę warto zabrać do walizki koszulę, która odpowiada każdej figurze. Wdzianko oversize zabezpieczy przed wiatrem kiedy zajdzie słońce, a dodatkowo pomoże w zamaskowaniu mankamentów figury, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W wersji śródziemnomorskiej odpowiednikiem obszernej koszuli będzie chusta pareo. Zawiązana na biodrach sprawi, że każda kobieta zabłyśnie jak gwiazda z tropikalnej plaży.

Punkt drugi

Bez biżuterii stroje kąpielowe będą wyglądać ubogo. Jednak precjoza na plażę muszą koniecznie korespondować z naturą. Ważne są zatem materiały, z jakich wykonane będą naszyjniki i bransolety. Niezwykle efektownie wygląda biżuteria wykonana z kolorowych kamieni. Korale i opaski na nadgarstek można nawet wykonać własnoręcznie. Antracyty, opale, onyksy i ametysty dostępne są w formie obrobionych elementów gotowych do nanizania na rzemienne troki. Jeśli komuś brak pomysłów może poszukać inspiracji w filmach DIY.

Kolej na punkt trzeci

Kapelusz to efektowny dodatek i środek ochrony osobistej. Kapelusze na plażę mają duże ronda i przypominają parasole. Najbardziej popularnym materiałem na nie są włókna roślinne. Kapelusze słomkowe to klasyka wakacyjna. Słomkowy kapelusz do pary z pareo da romantyczne zestawienie akcentujące zwiewność i eteryczność.

Zaś w stylu sportowym lepiej użyć czapki z dużym daszkiem, do tego szorty i top.

Po piąte, co na nogi

Do wyboru jest kilka modeli obuwia. We wcześniej wspomnianej wersji sportowej najlepiej jeśli będą to trampki lub pepegi, no ostatecznie lekkie sneakersy.Jednak klasyka stylizacji to klapki lub sandały. Do luźnej i zwiewnej sukienki sięgającej kostek, trepy z korkową wyściółką i skórzanym paskiem ponad palcami. Jeśli na górze znajdzie się koszulka oversize, na nogach niech będą sandałki ze skórzaną podeszwą i wysokim sznurowaniem na łydce, aż do kolana.

Po szóste, tak, makijaż

Użycie kosmetyków kolorowych powinno być jednak śladowe. O wiele bardziej należy się skupić na ochronie skóry i zastosowaniu kremów oferujących protekcję przeciw UV.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

About KarolinaZajac

Check Also

Diagnostyka: Doppler tętnic szyjnych jako klucz do zdrowia serca

Rozwój technologii medycznych odgrywa kluczową rolę w diagnozowaniu i leczeniu różnych schorzeń. Jedną z najnowszych …

Najnowsze komentarze

No comments to show.