Home / Dom i Wnętrze / Nowoczesna czy też tradycyjna granatowa kuchnia z salonem

Nowoczesna czy też tradycyjna granatowa kuchnia z salonem

To w jakich zestawieniach wybierze się kolor granatowy, zdecyduje o tym, czy będzie się miało do czynienia z wnętrzem nowoczesnym, czy też tradycyjnym. Również, jeżeli w grę wchodzi granatowa kuchnia z salonem. Jak takie pomieszczenie urządzić?

Granat nie tylko na meblach

Niekoniecznie jest powiedziane, że granatowa kuchnia z salonem musi oznaczać taki odcień mebli. Przecież jest to na tyle fajny odcień, że może on wystąpić chociażby na ścianach. Jeżeli ktoś zdecyduje się na to, żeby zestawić granat ścian z bielą na szafkach kuchennych, zyska połączenie nowoczesnej, minimalistycznej elegancji. Z kolei, jeżeli mowa jest o złotych lub srebrnych dodatkach w połączeniu z granatowymi meblami, to zyskuje się wnętrze w stylu glamour. Granat i meble w stylu koralowym/łososiowym, pomogą uzyskać wnętrze w stylu boho, jakie również często wykorzystywane jest w domowych przestrzeniach.

Granatowa kuchnia z salonem z odpowiednim blatem

Nikt nie może zapomnieć o tym, że w takim pomieszczeniu znaleźć się musi odpowiedni blat. Nie tylko, jeśli chodzi o jego solidne wykonanie. Ważny jest również jego odcień kolorystyczny, który będzie harmonizował z całym pomieszczeniem. Marmurowe blaty kuchenne świetnie współgrają z nowoczesnymi wnętrzami. Drewniane blaty w połączeniu z granatem, są świetną propozycją dla osób, które kochają klasykę. Czerń granitowa lub stal to świetna propozycja dla osób, które kochają minimalizm. W ten sposób uda się dopasować blat, który będzie służył przez długi czas każdemu użytkownikowi. 

 

About KarolinaZajac

Check Also

Jak zaaranżować wygodną sypialnię?

Sypialnia powinna być miejscem idealnym do odpoczynku, relaksu. Jej odpowiednia aranżacja sprzyjać będzie dobremu samopoczuciu. …

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.