Home / Dom i Wnętrze / Klasyczne i nowoczesne meble ogrodowe

Klasyczne i nowoczesne meble ogrodowe

Jak sprawić, aby zwykły ogród zmienił się w miejsce, gdzie cała rodzina spędza czas na odpoczynku? Okazuje się, że nie trzeba wiele: wybierzmy odpowiednie miejsce, zaaranżujmy centralny punkt wypoczynkowy. Pomogą w tym komplety mebli ogrodowych oferowane przez najlepszych producentów. Jakie meble i technologie wybrać, aby móc cieszyć się zakupionym kompletem przez długie lata?

W poszukiwaniu trwałości i piękna

Wśród wielu propozycji znanych producentów meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem. Technorattan znany jest nam doskonale, jednak w ostatnich latach projektanci zaproponowali nam odświeżenie tego typu mebli poprzez ciekawe i innowacyjne projekty. Meble technorattanowe, takie jak stoły na taras, posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo – zastosowanie takiej technologii pozwala na zabezpieczenie mebla przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Aluminium sprawia też, że finalna waga mebla jest niska, przez co jego podnoszenie i przenoszenie nie sprawia problemów.

Plecionka technorattanowa zachwyca pod każdym względem – jest elegancka, trwała, odporna na zmienne warunki atmosferyczne, nie chłonie brudu. Nawet po wielu latach użytkowania meble takie nie stracą pięknego koloru.

Jak uchronić się przed silnym słońcem?

Jak chronić siebie, bliskich i nasze meble ogrodowe przed palącym słońcem? Nadmierne promieniowanie UV może okazać się bardzo szkodliwe! Wśród chętnie wybieranych rozwiązań wymienia się przede wszystkim parasole ogrodowe z licznymi punktami regulacji, przez co możliwe jest dopasowanie kąta padania cienia. Drugim rozwiązaniem jest nowoczesna pergola – jest to konstrukcja stawiana na tarasie, na której szczycie znajduje się rozkładany dach z tkaniny technicznej lub aluminiowych listew.

 

 

About KarolinaZajac

Check Also

Ubezpieczenie Samochodu: Klucz do Bezpiecznej Jazdy

Ubezpieczenie Samochodu: Klucz do Bezpiecznej Jazdy Wybór odpowiedniego ubezpieczenia samochodu jest niezbędnym krokiem dla każdego …

Najnowsze komentarze

No comments to show.