Home / Zdrowie i Uroda / Hybrydowe zdobienie paznokci

Hybrydowe zdobienie paznokci

 

Zadbane paznokcie są dopełnieniem wizerunku kobiety. Aby cieszyć się pięknymi paznokciami należy skorzystać z usług salonu kosmetycznego i wykonać hybrydowe zdobienie paznokci.

Czym jest metoda hybrydowa zdobienia paznokci?

Hybrydowe zdobienie paznokci jest trwałą metodą, która pozwoli cieszyć się pięknym i odpornym manicure. Hybrydy pozwalają odbudować się płytce paznokcia oraz podkreślają jego kształt. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci wykonywana może być samodzielnie w zaciszu domowym lub w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Kto może nosić hybrydę?

Paznokcie hybrydowe przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wygodę i elegancję. Niektóre z kobiet mogą mieć uczulenie na lakier hybrydowy, aby móc korzystać z hybrydowego zdobienia paznokci powinny one używać najlepszej jakości kosmetyków i akcesoriów do wykonywania manicure.

Zdobienie paznokci metodą hybrydową krok po kroku.

Aby ozdobić paznokcie hybrydą, należy wykonać następujące czynności:
1. Przy użyciu patyczka drewnianego lub metalowego kopytka odsunąć skórki z paznokcia,
2. Za pomocą pilnika nadać paznokciom kształt,
3. Blokiem polerskim zmatowić płytkę paznokcia,
4. Przemyć płytkę wacikiem z cleaner`em,
5. Nałożyć cienką warstwę bazy i utwardzić ją w lampie,
6. Nałożyć kolorowy lakier hybrydowy, utwardzić go w lampie, a następnie powtórzyć tę czynność,
7. Na lakier nanieść top hybrydowy dla utrwalenia koloru i nadania połysku paznokciom. Top należy utwardzić w lampie, a później przemyć wacikiem z cleaner’em.

Jak samodzielnie zdjąć lakier hybrydowy z paznokci?

Aby zdjąć lakier z paznokci, należy zmatowić je blokiem polerskim co pozwoli głębiej wniknąć acetonowi. Następnym krokiem jest nasączenie wacika acetonem, nałożenie go na paznokieć i owinięcie folią aluminiową. Tak zabezpieczone paznokcie należy trzymać owinięte przez 10 do 30 minut. Po ściągnięciu wacików za pomocą patyczka lub kopytka należy odsunąć lakier z paznokcia i wypolerować go. Kolejnym krokiem jest nałożenie na paznokcie oliwki aby wzmocnić płytkę paznokcia.

Aby odżywić płytkę paznokcia można wykonać manicure japoński, który polega na nałożeniu na paznokieć specjalnej pasty i wypolerowaniu go przy użyciu pudru. Manicure ten nada paznokciom zdrowy kolor oraz różowy połysk, którym cieszyć można się około 2 tygodnie. Wykonanie takiego zabiegu jest proste, ponieważ pasty oraz inne akcesoria potrzebne do jego wykonania są oznaczone w kolejności w jakiej należy ich użyć. Najczęściej zaleca się go wykonywać jesienią i zimą gdy paznokcie narażone są na niskie temperatury.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Check Also

Urządzenia HI-TEch dla poprawy kondycji skóry pacjentów. Prezentujemy sprzęt do diagnostyki skóry i leczenia trądziku od PCZK dla salonów kosmetycznych

Od teraz Twój salon kosmetyczny może oferować swoim klientom nowoczesne rozwiązania, które rozwiążą ich problemy …

https://www.gama-sklep.com.pl/a/418-zielona-kuchnia-inspiracje https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-z-niemiec/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/130-szafa-z-lustrem