Home / Ciekawe / Czym zaskoczą nas dzisiaj producenci wózków dziecięcych?

Czym zaskoczą nas dzisiaj producenci wózków dziecięcych?

Jaki powinien być idealny wózek dziecięcy? Z pewnością lekki, zwrotny, funkcjonalny, bezpieczny. Producenci prześcigają się w pomysłach na nowe modele i propozycje, a klienci mogą czuć się nieco zagubieni wśród nieznanych nazw i technologii. Jakie kryteria obrać, aby wybrać wózek spełniający oczekiwania rodzica i dziecka?

Wózek odpowiedni do spacerów

Najchętniej wybieranym wózkiem od lat jest wózek spacerowy. Dzisiaj znacząco różni się on od modeli dostępnych 10-15 lat temu. Współczesne wózki spacerowe to modele, które sprawdzają się dobrze przez cały rok! Ich konstrukcja jest lekka i trwała – jest to wynik zastosowania aluminium. Dodatkowo stelaż wózka można składać, co sprawia, że wózek bez trudu umieścimy w bagażniku samochodu. Lekkie wózki spacerowe posiadają wiele elementów dodatkowych, które sprawdzają się w codziennych spacerach: pokrowce, moskitiery, dodatkowe kosze i torby na zakupy, hamulce ręczne.

Wózek, który zmienia się razem z dzieckiem

Wielu rodziców szuka wózka, który będzie odpowiedni nie tylko przez jeden sezon. W takich sytuacjach sprzedawcy najczęściej polecają wózki w typie 3w1. W ofercie marki espiro.pl znajdziemy szeroki wybór wózków 3w1, które zaskoczą nas nie tylko niewygórowaną ceną, ale i doskonałymi parametrami technicznymi. Wózki trzy w jednym to modele, na których stelażu można umieścić jeden z trzech elementów zestawu: gondolę, nosidło lub siedzisko. Elementy te zmieniamy wraz z potrzebami oraz wiekiem dziecka. Gondola to miękkie i komfortowe miejsce do spania dla dziecka, siedzisko zapewni odpowiednią pozycję i podparcie dla pleców. Dodatkowo jest ono wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, jak również podnóżek czy barierkę ochronną.

About KarolinaZajac

Check Also

Dlaczego warto zainwestować w dobry tusz do drukarki?

Sporo osób zastanawia się nad tym, dlaczego warto zainwestować w dobry tusz do drukarki i …

Najnowsze komentarze

No comments to show.