Home / Dom i Wnętrze / Ciekawe inspiracje do kuchni

Ciekawe inspiracje do kuchni

Jakie możemy dzisiaj znaleźć inspiracje do kuchni? Różne. W obecnych czasach architekci mają do zaproponowania wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym w wygodny sposób można urządzić kuchnię. Która z nich będzie najlepsza?

Uniwersalne inspiracje do kuchni

Jeżeli ktoś nie ma jasno wyznaczonego celu, to może spojrzeć na jasne rozwiązania, które zaliczane są do najbardziej uniwersalnych. W szczególności, jeżeli weźmiemy pod uwagę biały kolor. Dlaczego akurat biel? Czy nie będzie to za nudny kolor? Nie. Warto również pamiętać o tym, że biały to taki kolor do którego można dodać inny odcień, a do tego będzie można stworzyć ciekawy miks, np. żółty, zielony, błękitny, a nawet czarny. Biało – czarna mozaika na ścianie, na podłodze, czy nawet na suficie (!) będzie prezentować się niezwykle ciekawie. Aczkolwiek nie zapominajmy o tym, żeby nie przesadzać, ponieważ można stworzyć niezbyt estetyczny efekt wizualny. 

Przytulna kuchnia

Szukając inspiracji do kuchni możemy poszukać w stylu angielskim, czy też prowansalskim. Są to niezwykle przytulne klimaty, które kojarzą się z ciepłem rodzinnego domu. I tu właśnie warto powrócić do proponowanej wcześniej bieli – te dwa style są idealnie dopasowane do tego klimatu. Piękne, rzeźbione fronty, mosiężne garnki powieszone na ścianie, okap nad płytą grzejną, porcelanowe kubki na herbatę, a do tego dodatki w kolorze ciemnego drewna – wszystko to będzie pięknie ze sobą kontrastować, tworząc niezwykle przytulne pomieszczenie kuchenne w naszych domach. 

 

About KarolinaZajac

Check Also

Ubezpieczenie Samochodu: Klucz do Bezpiecznej Jazdy

Ubezpieczenie Samochodu: Klucz do Bezpiecznej Jazdy Wybór odpowiedniego ubezpieczenia samochodu jest niezbędnym krokiem dla każdego …

Najnowsze komentarze

No comments to show.