Home / Zdrowie i Uroda / Aparat do modelowania sylwetki Contura – pożegnaj cellulit!

Aparat do modelowania sylwetki Contura – pożegnaj cellulit!

 

Cellulit jest zmorą wielu osób, w szczególności kobiet. Nieestetyczna skórka pomarańczowa występuje u osób w różnym wieku. Pojawienie się charakterystycznych nierówności nie jest efektem zaniedbania. Często z cellulitem borykają się wysportowane osoby mające na przykład zaburzenia hormonalne. Niektórzy go akceptują, a inni usilnie zwalczają ćwiczeniami, masażami, bańkami chińskimi czy balsamami wygładzającymi. Niestety, domowe sposoby na walkę z cellulitem przeważnie zawodzą. Znacznie bardziej skuteczną bronią jest aparat do modelowania sylwetki Contura. Co warto o nim wiedzieć? Sprawdź!

Innowacyjny aparat do modelowania sylwetki Contura – jak to działa?

Aparat do modelowania sylwetki Contura jest jedynym dostępnym na rynku urządzeniem  do redukcji cellulitu I, II, III i IV-go stopnia. Jego terapeutyczne działanie oparte jest na technologii A.C.E. oraz zjawisku elektroporacji niszczącej tkankę tłuszczową. Urządzenie działa na organizm podwójnie: usuwa niechcianą tkankę tłuszczową i napina skórę. Zabieg jest łagodny dla organizmu, nie powoduje komplikacji i groźnych dla zdrowia powikłań.

Kompleksowo dla ciała

Opracowany przez izraelską firmę Inmode aparat wyposażony jest w kilka aplikatorów o zróżnicowanej wielkości. Lekarz, poprzez dobranie odpowiedniej głowicy, może precyzyjnie działać na większych i małych, wymagających maksymalnej precyzji obszarach.  Podczas sesji możemy wygładzić skórę na przykład na brzuchu, pośladkach, udach, łydkach, ramionach czy podbródku. Kuracja nie jest bolesna, nie wiąże się z rekonwalescencją, a jej efekty są trwałe.

 

 

 

Check Also

Urządzenia HI-TEch dla poprawy kondycji skóry pacjentów. Prezentujemy sprzęt do diagnostyki skóry i leczenia trądziku od PCZK dla salonów kosmetycznych

Od teraz Twój salon kosmetyczny może oferować swoim klientom nowoczesne rozwiązania, które rozwiążą ich problemy …

https://hanza.edu.pl/komu-wlasciciwe-sluza-czapsy/ http://ntumobile.org/produkty-dla-jezdzcow/ https://datoura.org/przygotowania-do-jazdy-konnej/