Home / Dom i Wnętrze / Wygodne łóżko ogrodowe – jaki model wybrać?

Wygodne łóżko ogrodowe – jaki model wybrać?

Nawet niewielki taras czy ogród da nam wiele możliwości aranżacji i stworzenia miejsca, z którego w okresie wiosny i lata korzystać będą wszyscy domownicy. Wśród ciekawych mebli i dodatków warto wymienić łóżko ogrodowe, które może przybrać wiele form i kształtów. Czy taki mebel spełni nasze oczekiwania? Zdecydowanie tak!

Łóżko ogrodowe – jak zmieni nasze podejście do odpoczynku?

Chcąc ciekawie zaaranżować taras czy ogród warto wybrać łóżko ogrodowe – mebel ten całkowicie zmieni nasze podejście od odpoczynku na świeżym powietrzu i pozwoli cieszyć się wspaniałą pogodą blisko domu, bez konieczności wyjazdu za miasto. Łóżko ogrodowe może przybrać wiele form – jedną z chętniej wykorzystywanych jest sofa narożna, która wydaje się być niezwykle funkcjonalnym i wygodnym meblem outdoorowym. Sofa narożna pozwoli nam na spokojne drzemanie w cieniu parasola ogrodowego, jak również na przyjmowanie większej ilości gości. Takie łóżko ogrodowe przypadnie też do gustu dzieciom!

Łóżko ogrodowe w formie leżanki – daj sobie czas na relaks!

Szukając nietuzinkowych rozwiązań warto zwrócić uwagę na łóżko ogrodowe w formie nowoczesnej leżanki! Taka leżanka może być wykorzystywana w ogrodzie, na tarasie, na balkonie, ale też nad brzegiem naszego basenu. Wiele hoteli i centrów SPA wykorzystuje leżanki oferując je swoim gościom. Nowoczesne łóżko ogrodowe jakim jest leżanka oparte jest na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Dzięki temu materiałowi konstrukcja nie jest ciężka! Wierzch proponowanych mebli tworzy najczęściej plecionka technorattanowa, która zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu czy też promieniowaniem UV. Leżanki ogrodowe posiadają regulowane zagłówki, które możemy dopasować do naszych potrzeb. O wygodę zadbają też podłokietniki.

About KarolinaZajac

Check Also

Meble Loftowe – Synonim Nowoczesnego Minimalizmu

W erze, gdzie minimalizm spotyka się z industrialną surowością, meble loftowe stają się nieodłącznym elementem …

Najnowsze komentarze

No comments to show.