Home / Ciekawe / W poszukiwaniu idealnego wózka dziecięcego

W poszukiwaniu idealnego wózka dziecięcego

Jaki powinien być idealny wózek dziecięcy? Z pewnością bezpieczny i komfortowy dla dziecka! Istotny jest jego design, dodatki oraz funkcjonalność – zdecydowana większość kupujących podkreśla, jak istotne są zagadnienia takie jak niska waga czy możliwość składania wózka. Jakie propozycje mają dzisiaj dla nas producenci? Jakie wózki kupowane są najchętniej?

Wózek, który prowadzi się z przyjemnością

Wielu rodziców i opiekunów stając przed dylematem: jaki wózek dla dziecka wybrać szuka przede wszystkim opinii znajomych lub też osób bliskich. Jako istotne elementy wymienia się przede wszystkim łatwość prowadzenia, ale i ciekawy design, estetykę, trwałość materiałów. Producenci proponują nam dzisiaj niezwykle szeroki wybór wózków dziecięcych, zarówno spacerowych, jak i wózków 3w1, które idealnie nadają się do użytkowania już od pierwszych dni życia dziecka. Czym różnią się te dwa modele?

Wózek spacerowy i wózek 3w1 – poznaj różnice

Nowoczesne wózki spacerowe zachwycą nas pod wieloma względami: są lekkie, zwinne, można je składać, a producenci obiecują, że są to produkty całoroczne. Wózki spacerowe mogą być wykorzystywane od momentu, kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać. Wózki spacerowe idealnie sprawdzają się podczas wyjazdów weekendowych za miasto czy na wakacjach. Niska waga jest ich największym atutem, a producenci zapewniają moc dodatków.

Wózki 3w1 to konstrukcje oparte na aluminiowych, składanych ramach. O wygodę dziecka i rodzica dba system amortyzacji kół, który wybiera wszelkie nierówności podczas spacerów. Wózki takie mogą być stosowane od pierwszych dni życia dziecka: początkowo na konstrukcji ustawiamy głęboką gondolę czyli wygodne łóżeczko z budką, moskitierą i wzmocnionym dnem. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na siedzisko.

About KarolinaZajac

Check Also

Dlaczego warto zainwestować w dobry tusz do drukarki?

Sporo osób zastanawia się nad tym, dlaczego warto zainwestować w dobry tusz do drukarki i …

Najnowsze komentarze

No comments to show.