Home / Ciekawe / Piękne paznokcie na każdą okazję

Piękne paznokcie na każdą okazję

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że kobiety cały czas poszukują metod zdobienia swoich paznokci, które przede wszystkim będą trwałe. Spójrzmy prawdzie w oczy – nikt nie ma czasu na to, aby każdego dnia poświęcić chociażby pół godziny swoim dłoniom – dokładnie je odżywić i pięknie pomalować. Zwykłe lakiery dostępne w drogeriach zachwycają paletą różnorodnych barw, ale są niezwykle mało trwałe. Piękne paznokcie na jeden dzień to niestety nie jest szczyt marzeń kobiety zapracowanej i korzystającej z pełni życia.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

W związku z brakiem trwałości zwykłych lakierów, stworzono metodę prostą w wykonaniu, a zarazem niezwykle skuteczną – mowa tutaj o paznokciach hybrydowych. Ta metoda zdobienia paznokci zyskała ogromną popularność na całym świecie. Sztuczne, długie tipsy zaczęły odchodzić w zapomnienie, gdy modne stały się paznokcie hybrydowe. Można wykonać je na naturalnej płytce paznokcia. Wyglądają bardzo schludnie, a prawidłowo wykonane nie niszczą naturalnej płytki paznokcia. Popularność zyskały z dwóch powodów – paznokcie wykonane metodą hybrydową są niesamowicie trwałe (efekt utrzymuje się do 2-3 tygodni) oraz można je wykonać samodzielnie w domu.

Paznokcie hybrydowe w salonie kosmetycznym

Co prawda metoda wykonania paznokci hybrydowych nie jest zbyt skomplikowana, wymaga jednak użycia specjalnego sprzętu oraz specjalnych lakierów, które są zazwyczaj droższe od zwykłych lakierów dostępnych w każdej drogerii. Skorzystanie z usługi profesjonalnego salonu kosmetycznego w celu wykonania paznokci metodą hybrydową jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na zestaw startowy do robienia hybryd, bądź gdy zwyczajnie nie mamy talentu do pięknego malowania (szczególnie pomalowania prawej ręki lewą). Profesjonalna kosmetyczka dodatkowo zadba o dłonie, skórki wokół paznokci oraz nada im idealnego kształtu. Dużym plusem skorzystania z usługi wykonania paznokci hybrydowych w salonie kosmetycznym jest ogromny wybór kolorów, brokatów i wzorów. Kosmetyczki są profesjonalistkami w tym co robią i tworzą prawdziwe dzieła sztuki.

Paznokcie hybrydowe w domu

Wykonywanie paznokci hybrydowych w domu jest świetnym pomysłem dla osób, które uwielbiają często zmieniać kolor paznokci, a dodatkowo fascynują się kosmetologią. Startowy zestaw do robienia hybryd nie jest wcale taki drogi, często można dorwać się do super promocji, a wystarczy na bardzo długi czas. W domu paznokcie można wykonać o każdej godzinie dnia i nocy, co jest ogromną zaletą, a dodatkowo można zrobić przyjemność przyjaciółkom czy rodzinie i zaprosić kilka osób do swojego prywatnego mini saloniku. Świetna zabawa gwarantowana.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/ metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

About KarolinaZajac

Check Also

Dlaczego warto zainwestować w dobry tusz do drukarki?

Sporo osób zastanawia się nad tym, dlaczego warto zainwestować w dobry tusz do drukarki i …

Najnowsze komentarze

No comments to show.