Home / Dom i Wnętrze / Nowoczesna czy też tradycyjna granatowa kuchnia z salonem

Nowoczesna czy też tradycyjna granatowa kuchnia z salonem

To w jakich zestawieniach wybierze się kolor granatowy, zdecyduje o tym, czy będzie się miało do czynienia z wnętrzem nowoczesnym, czy też tradycyjnym. Również, jeżeli w grę wchodzi granatowa kuchnia z salonem. Jak takie pomieszczenie urządzić?

Granat nie tylko na meblach

Niekoniecznie jest powiedziane, że granatowa kuchnia z salonem musi oznaczać taki odcień mebli. Przecież jest to na tyle fajny odcień, że może on wystąpić chociażby na ścianach. Jeżeli ktoś zdecyduje się na to, żeby zestawić granat ścian z bielą na szafkach kuchennych, zyska połączenie nowoczesnej, minimalistycznej elegancji. Z kolei, jeżeli mowa jest o złotych lub srebrnych dodatkach w połączeniu z granatowymi meblami, to zyskuje się wnętrze w stylu glamour. Granat i meble w stylu koralowym/łososiowym, pomogą uzyskać wnętrze w stylu boho, jakie również często wykorzystywane jest w domowych przestrzeniach.

Granatowa kuchnia z salonem z odpowiednim blatem

Nikt nie może zapomnieć o tym, że w takim pomieszczeniu znaleźć się musi odpowiedni blat. Nie tylko, jeśli chodzi o jego solidne wykonanie. Ważny jest również jego odcień kolorystyczny, który będzie harmonizował z całym pomieszczeniem. Marmurowe blaty kuchenne świetnie współgrają z nowoczesnymi wnętrzami. Drewniane blaty w połączeniu z granatem, są świetną propozycją dla osób, które kochają klasykę. Czerń granitowa lub stal to świetna propozycja dla osób, które kochają minimalizm. W ten sposób uda się dopasować blat, który będzie służył przez długi czas każdemu użytkownikowi. 

 

About KarolinaZajac

Check Also

Meble Loftowe – Synonim Nowoczesnego Minimalizmu

W erze, gdzie minimalizm spotyka się z industrialną surowością, meble loftowe stają się nieodłącznym elementem …

Najnowsze komentarze

No comments to show.