Home / Dom i Wnętrze / Jaki kolor ścian do białych mebli – inspiracje

Jaki kolor ścian do białych mebli – inspiracje

Jaki kolor ścian do białych mebli będzie najlepszym wyborem? Biel to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, który bardzo często gości w domowych wnętrzach. Jest to o tyle fajny wybór, że można do niego wybrać dodatki w najróżniejszych odcieniach.

Jaki kolor ścian do białych mebli – cegła

Jaki kolor ścian do białych mebli, jakie planujemy zakupić do pokoju dziennego o małej powierzchni? Rudy! Dokładnie mówiąc kolor ceglany. To doskonała inspiracja dla osób lubujących się w stylu industrialnym, nowoczesnym. Biel kojarzona jest z wnętrzami skandynawskimi, ale można pozwolić sobie na bardzo ciekawy miks i zestawienie, dzięki czemu wszystkie wnętrza będą prezentować się jeszcze lepiej. Cegła na wierzchu ma specyficzny charakter, a w zestawieniu z białymi meblami, pozwoli stworzyć elegancki, klimatyczny, wygodny pokój dzienny, gdzie z dumą będziemy zapraszać swoich gości na kawę.

Białe meble w sypialni

Jaki kolor ścian do białych mebli w sypialni? Trzeba przyznać, że biel to bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o miejsce do odpoczynku. Chociaż cały pokój urządzony na biało może wydawać się nieco nudny. Dobrym pomysłem wydają się intensywne kolory, jak chociażby kobalt, turkus, błękit. Nawet butelkowa zieleń stanie się tłem dla białego wyposażenia, a całe pomieszczenia zyska nieco drapieżny, mocniejszy charakter. Należy pamiętać o tym, że takie zestawienia są odważne, które wymagają doboru odpowiednich dodatków. Może to być coś związanego z drewnem pod wszelaką postacią. 

 

About KarolinaZajac

Check Also

Meble Loftowe – Synonim Nowoczesnego Minimalizmu

W erze, gdzie minimalizm spotyka się z industrialną surowością, meble loftowe stają się nieodłącznym elementem …

Najnowsze komentarze

No comments to show.