Home / Dom i Wnętrze / Funkcjonalne patio ogrodowe

Funkcjonalne patio ogrodowe

Patio ogrodowe to niezwykle funkcjonalne miejsce, które pomoże chronić się przed upalnym słońcem i przed deszczem. Jak może wyglądać taka zadaszona altana w ogrodzie? Warto przyjrzeć się najnowszym propozycjom.

Drewniana altana ogrodowa

Nie ma co zaprzeczać, ale drewniane patio ogrodowe to jedna z najlepszych propozycji z jaką można spotkać się na rynku. Minus – wysoka cena i czasochłonność. Tego rodzaju konstrukcji nie jesteśmy w stanie stworzyć przez jeden dzień. Dwa, trzy dni – a to wszystko i tak zależy od tego, z jak wielką budowlą mamy do czynienia. Z kolei, będzie można z niej skorzystać przez cały rok. Nie tylko, jeśli mamy do czynienia z letnim słońcem, ale również w zimie. Jeżeli przy tej okazji ktoś będzie miał okazję do tego urządzić ognisko na świeżym powietrzu, to będzie miał świetną okazję do tego, aby urządzić zimowe biesiadowanie przy ciepłym ogniu. Są więc plusy korzystania z takiego miejsca.

Namiot jako patio ogrodowe

Nie każdy może pozwolić sobie na takie drewniane zadaszenie na ogrodzie lub nie każdy ma czas na to, aby je stworzyć. Na szczęście są też inne propozycje. Naszym patio może stać się specjalny namiot, który może kupić praktycznie w większości dużych i dobrze zaopatrzonych sklepów ogrodowych. Można sprawdzić też ofertę online. Wielu producentów umożliwia wysyłkę towaru bezpośrednio do wskazanego przez klienta miejsca. Sklepy ogrodnicze oferują wysyłkę do domów. Zaletą takich namiotów jest to, że można je rozłożyć nawet na przeciągu kilku godzin na ogrodzie. 

 

About KarolinaZajac

Check Also

Meble Loftowe – Synonim Nowoczesnego Minimalizmu

W erze, gdzie minimalizm spotyka się z industrialną surowością, meble loftowe stają się nieodłącznym elementem …

Najnowsze komentarze

No comments to show.